УКР
ENG

Компанія

Ми - Brunello Cucinelli:

Брунелло Кучинеллі народився в Кастель Рігоне (Перуджа) в 1953 році. Ще в юності він мріяв про роботу, яка більше піклується про людські цінності.

Як підприємець-початківець, він зрозумів, що бездоганні кашемірові вироби можуть привести до революції у світі моди, тому він покинув коледж в 1974 році, де він вивчав технічні науки і вирішив зайнятися справою, яка, в кінцевому підсумку, зробила його відомим за декілька років.

Його перше невелике виробництво було створено в Ellera Di Corciano, у провінції Перуджі. Його першими основними ринками стали Німеччина і Сполучені Штати, які вирізнялися економічною стабільністю. Його компанія невпинно розвивалась і стала досить відомою.

З’явилися бутіки на головних площах по всьому світі – в Мілані, Нью-Йорці, Парижі, Римі, Лондоні, Токіо, Москві, Женеві, Гамбурзі, Маямі та Лас-Вегасі – багато магазинів відкрились в найбільш престижних торгових центрах світу. На даний час в компанії працюють більше 1000 працівників і приблизно 4000 підрядників. Це дає можливість співпрацювати більш ніж з 1000 високоякісними мультибрендовими бутіками, і всі вони належать до одного рангу високої моди. Головні ринки експорту це: США, Європа, Японія, Росія та дальній Схід.

Наша філософія:

Краса

Впевнений в тому, що спокійне та мальовниче зовнішнє середовище покращує творчий процес і створює спільноту, в якому працівники розділяють спільні цінності, Брунелло Кучинелі створив селище 14 століття в містечку Соломео. Він зробив його серцем Гуманістичного виробництва.

Офіси та майстерні були створені в середньовічній фортеці з дерев’яними балками, кам’яними камінами, стінами, розписаними фресками і цегляною підлогою, а старий будинок був переобладнаний під їдальню, де готуються найкращі традиційні страви Умбрії. Тут міститься глибока гармонія «Тому що, каже Брунелло, хто працює з нами, є частиною життя компанії, незалежно від того, яку справу він виконує. Кожен знає, що його робота є частиною великого цілого. Наша «Загальна риса» є результатом внутрішньої якості кожного працівника». Поєднання старовини і сучасності, цілей компанії та людських потреб – це секрет компанії, чий інноваційний підхід викликав велику зацікавленість: це стало прикладом сучасної економіки, що вивчається в престижних університетах.

Вище благо

«Праця, як вираження людської гідності, також є частиною духовності і перслідує більш високу ціль Вищого блага», любить відмічати Брунелло Кучинеллі. Народжений та вихований в Умбрії він випробував Францисканську філософію і прийняв послання Асизського Жебрака: «Керуйся більш високими цілями доброти в усьому, що робиш». Однак, як це може поєднуватись з капіталістичним бізнесом? «Отримання прибутку є невід’ємною частиною бізнесу», відмічає Кучинеллі, «але для мене це не кінцеве. Я не хотів би жити в світі, де єдиною ціллю є отримання прибутку. Гроші мають істину цінність, тільки тоді витрачаються на покращення життя та розвиток людей, ось наша мета». Як результат цього глибокого переконання, суттєва частина прибутку реінвестується в компанію і йде на відновлення та ремонт селища.

Нова культурна система, названа «Форум Мистецтв» була створена тут, і включає в себе театр, амфітеатр, сад філософів (де проводяться концерти та інші події). Це те, що Брунелло Кучинеллі має на увазі, коли говорить про елементи та структури, що покращують життя людей.

Гуманістичне виробництво

Я вірю в гуманістичне виробництво: бізнес має поєднуватись найкращим чином з усіма нормами етики, виробленої людиною на протязі століть. Я мрію про форму сучасного капіталізму з могутнім древнім корінням, де прибуток отримують без збитку або шкоди кому-небудь, і частина її направлена на реалізацію ініціатив, які дійсно мають значення в житті людей: послуги, школи, місця поклоніннь і культурні надбання. В моїй справі люди завжди знаходяться в центрі виробничого процесу. Я впевнений, що людська гідність відроджується виключно завдяки відкриттю розуміння.

Праця підносить людську гідність та емоційні зв’язки, яки витікають з нього. На моєму повсякденному шляху я прислухаюсь до слів велетнів з минулого, від Сократа і Сенеки до Марка Аврелия і Олександра Великого. Підкріплюючись цією духовною спільністю і натхненний могутністю, простотою і красою цього місця з багатою історією та чарівністю, я взявся та завершив відновлення середньовічного селища Соломео через 25 років. Моє підприємство на даний час розташоване тут і залишається вірним постулатам таких людей як, Леона Батіста Альберти, Паладіо та Серліо, які, в свою чергу, взяли їх з класичних вчень Вітрувія. Я вірю в якість та красу майстерності і я не думаю, що ви зможете отримати якість без гуманізму. Я люблю містицизм Умбрії який асоціюється зі Святим Франциском Асизським, який також любив простоту і красу. Я пишаюся тим, що походжу з цього регіону. Я відношусь з пристрастю до філософії та реставрації, а також до всього, що допомагає відновити красу і гідність речей, похованих під пилом часу.

Етика

«Настане день, коли філософи будуть необхідні, щоб правити світом.» Я завжди був зачарований мрією Сократа. Гуманістичне виробництво, етика і працездатність... Ставало все важче для мене відмовлятися від трактування трудових та людських дій, які не засновані на позитивній перспективі та віри в майбутнє. Сьогодні очевидно, що міжнародна політика, монотеїстичні релігії та філософські думки підтверджують необхідність повернення до етики в будь-якій діяльності. В дійсності, новий економічний підхід, направлений на розвиток та вдосконалення працівників, і є способом покращення виробництва, а також дати зрозуміння того, що не все зводиться лише до прибутку - це те, що Брунелло Кучинеллі називає «Вищим благом». Саме тому він є бізнесменом-новатором, який успішно передбачає світові тенденції. На гуманістичному виробництві в Соломео працівники переслідують спільну ціль і, головним чином, відчувають масштаб нематеріальних цінностей, які є частиною компанії.

Моє кредо

Я вірю в гуманістичне виробництво: бізнес має поєднуватись найкращим чином з усіма нормами етики, виробленої людиною на протязі століть. Я мрію про форму сучасного капіталізму з могутнім древнім корінням, де прибуток отримують без збитку або шкоди кому-небудь, і частина її направлена на реалізацію ініціатив, які дійсно мають значення в житті людей: послуги, школи, місця поклоніння і культурне надбання. В моїй справі люди завжди знаходяться в самому центрі виробничого процесу, бо я впевнений, що людська гідність відроджується виключно завдяки відкриттю розуміння.

Праця підносить людську гідність та емоційні зв’язки, які витікають з нього. На моєму повсякденному шляху я прислухаюсь до слів велетнів з минулого, від Сократа і Сенеки до Марка Аврелия і Олександра Великого. Підкріплюючись цією духовною спільністю і натхненний могутністю, простотою і красою цього місця з багатою історією та чарівністю, я взявся та завершив відновлення середньовічного селища Соломео через 25 років. Моє підприємство на даний час розташоване тут і залишається вірним постулатам таких людей як, Леона Батіста Альберти, Паладіо та Серліо, які, в свою чергу, взяли їх з класичних вчень Вітрувія. Я вірю в якість та красу майстерності і я не думаю, що ви зможете отримати якість без гуманізму. Я люблю містицизм Умбрії, який асоціюється зі Святим Франциском Асизським, який також любив простоту і красу. Я пишаюся тим, що походжу з цього регіону. Я відношусь з пристрастю до філософії та реставрації, а також до всього, що допомагає відновити красу і гідність речей, похованих під пилом часу.

Партнери в Україні: